Sezona: 2019
13.07-14.07.2019

Rezultāti

Pilots
Stūrmanis
Komanda/Pieteicējs
Auto
Iemesls Soda laiks
  • 1 Ott Tänak Martin Järveoja Toyota GAZOO Racing WRT

    Toyota Yaris WRC (ABS)

    1 Minute late at TC-4C 0:10.00
  • 18 Priit Koik Kristo Tamm Kaur Motorsport

    Ford Fiesta R5 (ABS)

    2 Minutes late at TC-11 0:20.00
  • 23 Emilio Fernandez Axel Coronado Toksport WRT

    Škoda Fabia R5 (ABS)

    6 Minutes late at TC-9A 1:00.00
  • 25 Ville Silvasti Asko Sairanen TGS Worldwide

    Audi Quattro A2 (ABS)

    1 Minute late at TC-4C 0:10.00
  • 26 Sanjay Takale Edgars Svencis Baltic Motorsport Promotion

    Ford Fiesta R2 (ABS)

    Stewards Decision No3 5:00.00
  • 35 Kaspar Kasari Gabriel Müürsepp OT Racing

    Ford Fiesta R2T (ABS)

    4 Minutes late at TC-13B 0:40.00
  • 39 Emīls Blūms Didzis Eglītis Rallyworkshop-ERST Finance

    Mitsubishi Lancer EVO IX (ABS)

    2 Minutes late at TC-2False start at SS-6 0:20.000:10.00
  • 54 Siim Liivamägi Edvin Parisalu Kupatama Motorsport

    Mitsubishi Lancer EVO VI (ABS)

    1 Minute late at TC-2 0:10.00
  • 55 Rünno Ubinhain Allan Ilves Kupatama Motorsport

    Mitsubishi Lancer EVO X (ABS)

    2 Minutes late at TC-4A 0:20.00
  • 61 Henri Franke Arvo Liimann Cueks Racing

    Subaru Impreza (ABS)

    1 Minute late at TC-9C 0:10.00
  • 67 Ott Mesikäpp Raiko Lille BTR Racing

    BMW M3 (ABS)

    3 Minutes late at TC-8C 0:30.00
  • 69 Markku Niiranen Kari Mustonen Markku Niiranen

    BMW 325 (ABS)

    4 Minutes late at TC-4C 0:40.00
  • 71 Klim Baikov Andrey Kleshchev Klim Baikov

    Lada 2105 (ABS)

    1 Minute late at TC-6C 0:10.00
  • 81 Tarmo Kikkatalo Urmas Reigo Vilsport

    VAZ 2105 (ABS)

    1 Minute early at TC-6A6 Minutes late at TC-6 1:00.001:00.00
  • 84 Kristjan Lepind Mirko Kaunis ALM Motorsport

    Ford Focus (ABS)

    18 Minutes late at TC-11A 3:00.00
  • 86 Rainer Meus Urmo Piigli ALM Motorsport

    Lada VFTS (ABS)

    8 Minutes late at TC-4 1:20.00
  • 89 Timo Markkanen Sami Taskinen Timo Markkanen

    BMW E36 Compact (ABS)

    1 Minute early at TC-1 1:00.00
  • 94 Rainer Tuberik Tauri Taevas Juuru Tehnikaklubi

    GAZ 51 (ABS)

    3 Minutes late at TC-4A 0:30.00
  • 95 Kaido Vilu Ants Uustalu GAZ Ralliklubi

    GAZ 51 (ABS)

    7 Minutes late at TC-22 Minutes late at TC-13B 1:10.000:20.00
  • 97 Veiko Liukanen Toivo Liukanen Märjamaa Rally Team

    GAZ 51 (ABS)

    14 Minutes late at TC-4A 2:20.00
  • 98 Meelis Hirsnik Kaido Oru Kupatama Motorsport

    GAZ 51 R5 (ABS)

    Stewards Decision No2 1:00.00
  • 99 Ats Nõlvak Mairo Ojaviir Märjamaa Rally Team

    GAZ 53 (ABS)

    4 Minutes late at TC-9E 0:40.00
  • 102 Taavi Pindis Avo Kivinukk A1M Motorsport

    GAZ 52 (ABS)

    8 Minutes early at TC-15 8:00.00
  • 103 Alo Põder Tarmo Heidemann Vändra Tehnikaspordiklubi

    GAZ 51 (ABS)

    1 Minute early at TC-0AFalse start at SS-11 0:10.000:10.00
  • 104 Birger Rasmussen Allan Birjukov GAZ Ralliklubi

    GAZ 51A (ABS)

    3 Minutes late at TC-8 0:30.00
  • 105 Martin Kio Jüri Lohk SK Villu

    GAZ 51 (ABS)

    2 Minutes late at TC-0A1 Minute late at TC-2C 0:20.000:10.00
Kopā: 26
Jaunumi Tviterī: