04.08-05.08.2023

Jaunumi

Rallija “Cēsis” atklāšanas ceremonija norisināsies piektdienā, Cēsu pilsētas Vienības laukumā, plkst. 17:30. Jau 30 minūtes vēlāk, plkst. 18:00, pirmā ekipāža dosies uz ātrumposmu Skujenes pusē: “Piektdienā aicinām skatītājus uz Cēsu pilsētas centru, kur ikvienam par brīvu būs iespēja noskatīties rallija atklāšanu, pamāt sportistiem un sagaidīt viņus uz estakādes, kā arī turpināt izbaudīt vakaru grupas “Rīmdari” pavadījumā. Uzreiz pēc estakādes sportisti dosies uz Pērkoņu ātrumposmu, “Metālu pasaule”, ko viņi veiks divas reizes. Šajā ātrumposmā būs jauna sekcija ar pieteikoši daudz vietām, kur redzēt skaistus momentus,” atklāj rallija “Cēsis 2023” organizators Māris Millers.

Šogad sacensību programma veidota tā, lai būtu interesanti atgriezties arī sportistiem, kas piedalījās pagājušajā gadā, kā arī, domājot par skatītājiem, kuriem būs daudz skatu vietas jaunajā Vecpiebalgas ātrumposmā. Ierastais Kārļu ātrumposms šogad tiks veikts pretējā braukšanas virzienā, tam sekos posms Ģikšos un sacensības noslēgsies ar jau pieminēto, jauno Vecpiebalgas ātrumposmu. Rallija laikā sportistiem būs jāveic astoņi ātrumposmi ar kopējo distanci 95 km.

Skatītājiem rallija ceļvedis un interaktīvā karte pieejama mājaslapā www.autorally.lv, tur atrodamas arī ātrumposmu kartes, apraksti, kā arī informācija par biļešu apmaiņas punktiem. Rallija rezultātiem tiešsaistē sekot varēs vietnē www.autorally.lv. Visa aktuālā informācija par rallija “Cēsis 2023” norisi atrodama arī oficiālajos sociālo tīklu kontos.

Rallija apmeklētājiem, kas uz ātrumposmiem dosies pa A2 šoseju, virzienā no Rīgas, jārēķinās ar papildus laiku ceļā, jo posmā no Melturiem līdz Bērzkrogam norisinās ceļa remontdarbi. Apbraukt remontdarbus iespējams pa autoceļu P20, Valmiera - Cēsis - Drabeši, vēlāk nogriežoties uz Priekuļiem, autoceļš P30, Cēsis - Vecpiebalga - Madona.

Skatītāji ieejas biļetes var iegādāties vietnē bezrindas.lv. Biļeti pret derīgu aproci būs iespējams apmainīt organizatora noteiktajos punktos, kuru atrašanās vietas un darba laiki atrodami skatītāju ceļvedī un interaktīvajā kartē.

Iepriekšpārdošanas cena līdz 3. augustam – 16 €

Biļetes cena pasākuma norises dienā – 20 €

Biļete derīga visiem ātrumposmiem.

Ieejas biļete uz vienu ātrumposmu nebūs pieejama!

Bērniem un jauniešiem līdz 12 g.v., ieeja bez maksas. Pensionāriem, invalīdiem un jauniešiem no 13-18.g.v., uzrādot personu apliecinošus dokumentus vai apliecību ieeja ar 50% atlaidi.

Foto: Kalendārs "Rallijs Latvijā"