04.08-05.08.2023

Jaunumi

“Cēsis” vienmēr bijis leģendārs posms, kā arī iecienīts gan Latvijas, gan ārvalstu rallija braucēju vidū, jo izceļas ar skaistiem, plūstošiem ceļiem, lielu ātrumu un dinamiku, kas prasa gana daudz meistarības. 

Šogad pašmāju braucējiem konkurenci sastādīs un dalībnieku sarakstu kuplinās ekipāžas no Lietuvas, Igaunijas un, iespējams, Somijas, jo vienlaicīgi ar ralliju “Cēsis 2023” norisināsies arī “Baltijas jūras valstu rallija čempionāta” 3. posms. 

Dalībnieku reģistrācija rallijam “Cēsis 2023” atvērta no šodienas, 6. jūlija, aizpildot formu mājaslapā autorally.lv, kur pieejams arī sacensību nolikums, maršruta karte, kā arī citi ar sacensībām saistītie dokumenti. Dalībnieku skaits rallijam “Cēsis 2023” ir ierobežots un reģistrācija tiks slēgta 21. jūlija vakarā, plkst.18:00. 

Rallijā „Cēsis 2023” rezultāti tiks izcīnīti sekojošās ieskaitēs: Latvijas Rallija Čempionāta un kausa ieskaitē, Baltijas jūras valstu rallija čempionātā, Latvijas Rallija kausa ieskaitē “Historic” un Latvijas Rallijsprinta kausa ieskaitē.

Skatītāji rallija “Cēsis 2023” ieejas biļetes var iegādāties vietnē bezrindas.lv. Biļeti pret derīgu aproci būs iespējams apmainīt organizatora noteiktajos punktos.

Plašāka informācija par rallija “Cēsis 2023” norisi,  kā arī citiem jaunumiem sekos sociālo tīklu kontos: https://www.facebook.com/RallyCesis/, https://www.instagram.com/rallycesis/.

Foto: Kalendārs Rallijs Latvijā