17.06-18.06.2023

Jaunumi

 

SIXT ir viens no vadošajiem mobilitātes pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē. SIXT pārstāvis Baltijas valstīs, autoparku vadības uzņēmums SIA Transporent, sniedz auto nomas, auto abonēšanas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumus, kopā apkalpojot vairāk nekā 7000 automašīnas. Īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk nekā 1000 BMW, Audi, Volvo, Toyota, Tesla, Škoda un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Domājot par ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību, ik gadu SIXT palielina videi draudzīgāko elektro un hibrīda dzinēja auto īpatsvaru.

Arī rallijā, kur sacensības aptver plašu teritoriju, ir ļoti būtiski nodrošināt mobilitāti un rallija ātrumposmu sasniedzamību gan tā organizatoriem, gan sacensību oficiālajām personām. Oficiālais rallija auto nomas partneris SIXT sacensību organizēšanai un veiksmīgai norisei šajā gadā nodrošinās kopumā 45 automašīnas. Starp tām ietilpst vieglais komerctransports jeb kravas tipa busiņi sacensību tehniskajam personālam un materiālu izvietošanai, gan pasažieru mikroautobusi transfēriem uz un no Rīgas. Tāpat arī vieglās automašīnas un džipi jeb SUV kategorijas automašīnas, kuras rallija norises laikā izmantos dažādi tehniskie dienesti un oficiālās personas – tiesneši, organizatori, Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) delegāti, mediķi u.c.

“Mums kā vadošajam pasaules līmeņa mobilitātes uzņēmumam ir prieks turpināt ilggadīgo sadarbību ar Tet Rally Liepāja organizatoru.  Kā rāda pieredze, mūsu kapacitāte ļauj apkalpot liela mēroga un pasaules līmeņa pasākumus. Tajā pat laikā nebaidāmies no jauniem izaicinājumiem un esam gatavi ar izciliem partneriem tos īstenot nodrošināt nemainīgu kvalitāti. Tā kā auto un sports ir mūsu asinīs ar RA Events esam gatavi apkalpot jebkuru pasaules līmeņa autosporta pasākumu” stāsta SIXT auto nomas vadītājs Baltijā Jānis Putniņš.

 “Šāda mēroga sacensībās, kāds ir FIA Eiropas rallija čempionāta posms Latvijā, organizatoriem ir svarīgi spēt ātri pārvietoties no punkta uz punktu, kā arī nodrošināt rallija norisei nepieciešamās automašīnas sacensību oficiālajām personām un personālam. Man ir liels prieks, ka jau ilgus gadus ar mums kopā ir mūsu oficiālais auto nomas partneris SIXT, kuri vienmēr spējuši nodrošināt nepieciešamo mobilitāti, lai cik arī plašs būtu nepieciešamo auto klāsts,” stāsta RA Events un Tet Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs.

FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posma Tet Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Tet Rally Liepāja, kas Latvijā norisināsies 16.-18. jūnijā, iespējams sarīkot, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija un rallija pilsēta Liepāja. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Betsafe, Ramirent un Sportland, oficiālajai auto nomai Sixt un apdrošināšanas partnerim BTA. Tet Rally Liepāja tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju, Talsu novadu, Tukuma novadu, Kuldīgas novadu un Latvia travel. Paldies infrastruktūras partnerim Latvijas Valsts Meži, loģistikas partnerim DHL, kā arī rallija atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, un Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Liepāja draugiem AKROPOLE, Dienvidkurzemes novads, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, OCT Composites, Red Bull, SignTech un Törley, kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies.

Visi jaunumi un informācija par Tet Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com,
kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.