17.06-18.06.2023

Jaunumi

Latvijas rallija čempionāts (LRČ) šogad sacensības aizvadīs pēc tādas pašas programmas, kā Tet Rally Liepāja Eiropas čempionāta dalībnieki, tomēr Latvijas čempionāta ieskaitē uzvarētājs tiks noteikts gan pēc sestdienas, gan svētdienas atsevišķi.

Sestdienā LRČ dalībnieki aizvadīs sešus ātrumposmus – Tukuma apkaimē, Talsos un apkaimē, Kuldīgas novadā un, dienu noslēdzot, saldajā ēdienā pilsētas ātrumposms Liepājā, savukārt svētdienā Latvijas rallija čempionāta dalībniekus sagaidīs četri ātrumposmi Dienvidkurzemes novadā.

Šoreiz gan Latvijas rallija čempionāta ieskaitē sacentīsies tikai LRČ2, LRČ3, LRČ4 un LRČ Junioru ieskaites dalībnieki. LRČ2 klasē dalību ņems Latvijas rallija zvaigzne un viens no šīs sezonas Eiropas rallija čempionāta līderiem Mārtiņš Sesks. Visplašāk pārstāvētā grupa būs LRČ4, kur startam pieteikušās 13 ekipāžas – tās pašas, kas startē arī LRČ Junioru ieskaitē. Kā jau ierasts, Latvijas ralliji kļuvuši par vietu, uz kuru no visas pasaules dodas jaunie piloti, lai rallijos startētu ar Latvijas Automobiļu federācijas izsniegtu licenci. Lielākajā daļā ārvalstu pilotiem jāsasniedz pilngadība, lai drīkstētu piedalīties rallijos.

Šogad Tet Rally Liepāja šādu iespēju izmantos pieci piloti no četrām dažādām valstīm – viens no sezonas LRČ līderiem, norvēģis, Karls Peders Nordstrands (Peugeot 208 Rally4), beļģis Tomass Martens (Renault Clio Rally4), itālis Džovanni Trentins (Ford Fiesta Rally4), kā arī turki Kans Alakočs (Ford Fiesta Rally4) un Kerems Kazazs (Renault Clio Rally5).

 

Plašāka informācija par Latvijas rallija čempionāta posmu dalībniekiem un rezultāti pieejami čempionāta oficiālajā interneta vietnē www.autorally.lv.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posma Tet Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

 

Tet Rally Liepāja ātrumposmi

Sestdiena, 17. jūnijs

11.00              27,56 km       SS1 TUKUMS 1, Tukuma novads

13.05              27,56 km       SS2 TUKUMS 2, Tukuma novads

14.40              8,50 km         SS3 TALSI, Talsi un Talsu novads

16.50              26,02 km       SS4 ĪVANDE, Kuldīgas novads

17.40              14,63 km       SS5 SNĒPELE, Kuldīgas novads

20.05              2,54 km         SSS6 LIEPĀJA CITY STAGE, Liepāja

Svētdiena, 18. Jūnijs

08.55              19,59 km       SS7 LIEPIENI 1, Dienvidkurzemes novads

10.05              18,95 km       SS8 KROGZEMJI 1, Dienvidkurzemes novads

13.00              19,59 km       SS9 LIEPIENI 2, Dienvidkurzemes novads

15.05              18,95 km       SS10 KROGZEMJI 2 (Power Stage), Dienvidkurzemes novads

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Tet Rally Liepāja, kas Latvijā norisināsies 16.-18. jūnijā, iespējams sarīkot, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija un rallija pilsēta Liepāja. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Betsafe, Ramirent un Sportland, oficiālajai auto nomai Sixt un apdrošināšanas partnerim BTA. Tet Rally Liepāja tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju, Talsu novadu, Tukuma novadu, Kuldīgas novadu un Latvia travel. Paldies infrastruktūras partnerim Latvijas Valsts Meži, loģistikas partnerim DHL, kā arī rallija atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, un Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Liepāja draugiem AKROPOLE, Dienvidkurzemes novads, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, OCT Composites, Red Bull, SignTech un Törley, kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies.

Visi jaunumi un informācija par Tet Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com,
kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.