28.09.2014

Jaunumi

  • 11-09-2014 11:17

    Minirallijs "Priekule 2014" notiks pa klasisku rallija "Kurzeme" ātrumposmu

    Septembra pēdējā svētdienā, 28.septembrī, pa vienu no klasiskajiem rallija "Kurzeme" ātrumposmiem norisināsies minirallijs "Priekule 2014", kurā piedalīties aicināti visi autosporta cienītāji.

Minirallija laikā dalībniekiem ar ielas automašīnām būs jāveic aptuveni 15 kilometri astoņos grants ātrumposmos, savukārt kopējais sacensību garums, ieskaitot pārbraucienus, nepārsniegs 120 kilometrus.

"Sacensības notiks pa klasisku rallija "Kurzeme" ātrumposma ceļu, un tas nozīmē, ka segums būs ciets un izturīgs, līdz ar to minirallijs būs pārbaudījums braucēju meistarībai, ne tehnikas izturībai," stāsta minirallija "Priekule 2014" direktors Aigars Bite.

Iepazīšanās ar trasi nav paredzēta, taču sportistiem tiks izsniegta leģenda trases veikšanai, kā arī rīkotāja pierakstīta stenogramma speciālo sacensību jeb ātrumposmu veikšanai.

Sacensībās var piedalīties ar jebkuras markas un modeļa standarta automašīnu, kurai ir izsniegta pielaide ceļu satiksmei.

Automašīnas minirallijā "Priekule 2014" tiks iedalītas piecās ieskaites grupās - ar viena tilta piedziņu un dzinēja tilpumu līdz 1600 cm3, ar viena tilta piedziņu un dzinēja tilpumu virs 1600 cm3, pilnpiedziņas ar atmosfērisko dzinēju, pilnpiedziņas ar virsspiedienu dzinēja ieplūdē un "Open" klase, kurā var piedalīties standarta automašīnas bez restriktoru ierobežojumiem.

Vienlaikus notiks arī "Minirallija Junioru kauss", kurā ar viena tilta piedziņas automašīnām, kuru atmosfērisko dzinēju darba tilpums nepārsniedz 1600 cm3, sacentīsies 18 gadus nesasnieguši jaunieši . Šīm automašīnām jābūt aprīkotām ar drošības karkasu.

Atsevišķi tiks apbalvota labākā aizmugures piedziņas ekipāža.

Pieteikties minirallijam "Priekule 2014" var līdz 24.septembrim, elektroniski aizpildot pieteikumu vietnē 4rati.lv. Dalības maksa ekipāžai ir 100 eiro.

Minirallija "Priekule 2014" starts tiks dots 28.septembrī plkst.12, savukārt pirmās automašīnas finišs paredzēts plkst.17.15.

Rezultāti tiešsaistē tiks publicēti vietnē "4rati.lv" un "lrc.lv".

Minirallija "Priekule 2014" norisi atbalsta Priekules novada pašvaldība.

Dzintars Hmieļevskis, preses sekretārs. Foto: Aigars Tīdmanis, Go4speed