Sezona: 2019
09.02.2019

Jaunumi

Rallijs "Sarma 2018", kā arī rallijs "Talsi 2018", tika atzīti par Latvijas Rallija čempionāta 2018. gada sezonas labākajiem rallijiem, savukārt Latvijas Minirallija kausa 2018. gada sezonas dalībnieki par labāko sezonas miniralliju novērtēja miniralliju "Gulbis". Lai arī abas "Gulbenes AUTO – MOTO" rīkotās sacensības iepriekš ir saņēmušas šādas balvas, šāda "dubultuzvara" ir pirmo reizi.

Abu šo sacensību "tēvs" un vadītājs Vilhelms Sniedzāns saņēma Latvijas Automobiļu federācijas medaļu par ieguldījumu autosportā.

Vilhelms Sniedzāns: "Es parasti par saviem sasniegumiem izsakos visai pieticīgi un piesardzīgi. Sacensību organizēšana ir mans sirdsdarbs daudzu gadu garumā, nenoliedzami no tā ir "cietusi" mana ģimene un bizness, bet man ir prieks, ka esam pārdzīvojuši dažādus laikus, ekonomiskās un dalībnieku krīzes, bet rallijs ir noticis katru gadu. Manuprāt, autosporta sacensību organizēšana ir mūsu ieguldījums gan sportā, gan satiksmes drošībā, gan jauniešu attīstībā. Vienlaikus jāsaka, ka abas šīs sacensības dod ekonomisko izaugsmi arī Gulbenes reģionam."

"Runājot par abu mūsu rīkoto sacensību godalgām, jāsaka, ka katru reizi mēs cenšamies izdarīt visu to labāko – tā, lai gan sportisti, gan skatītāji teiktu, ka tās bija labi noorganizētas sacensības. Šo pašu filozofiju mēs piekopjam arī, apmācot jaunos un esošos transportlīdzekļu vadītājus autoskolā – mūsu pienākums ir izdarīt visu, ko spējam, jo šie jaunie vadītāji nonāk satiksmē, kurā esam mēs visi," piebilst Vilhelms Sniedzāns.

 

Jaunumi Tviterī: