16.05 - 17.05.2015

Jaunumi

  • 04-06-2015 11:08

    „LMT Autosporta Akadēmijai” sacensībām bagāta nedēļas nogale

    Šajā nedēļas nogalē, dažādās sacensībās būs vērojami visi „LMT Autosporta Akadēmijas” sportisti – jau informējām, ka „LMT Autosporta Akadēmijas” rallija komandas ekipāža Emīls Blūms / Reinis Vilsons devušies uz Azoru salām Portugālē, kur jau 4.jūnijā startēs Eiropas rallija čempionāta 4.posmā - „SATA Rallye Açores”.

„LMT Autosporta Akadēmijas” braucēja Beate Klipa aizvadīs dubultsacensības, piedaloties 6. jūnijā, Madonā notiekošajās „Pro Kart” kartingu sacensībās un 7. jūnijā, Lietuvā, Vilkiču trasē notiekošajā Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta 2. posmā ar B 600 bagiju. Savukārt, komandas sportiskie puiši Toms Lielkājis / Toms Pirktiņš un Mārtiņš Sesks / Māris Kulšs startēs Latvijas rallijsprinta čempionāta 4. posmā „Gulbis” un Latvijas kausa izcīņā minirallijā „Madona”.

Sestdien, 6.jūnijā, Madonā, Madonas pilsētas svētku ietvaros, norisināsies Latvijas kausa izcīņas minirallijā 4. posms - „Madona 2015”. Šo sacensību dalībniekus, tajā skaitā arī „LMT Autosporta Akadēmijas” sportistus, sagaida seši ātrumposmi Madonas apkārtnes līkumainajos ceļos. Pirmie minirallija dalībnieki trasē dosies plkst.12:20. Paralēli minirallija sacensībām Madonā, Gaujas ielā 41a norisināsies „Pro Kart” kartingu sacensībās, kurās startēs B.Klipa. Sacensību sākums gaidāms plkst. 11:00.

„LMT Autosporta Akadēmijas” sportisti T.Lielkājis un M.Sesks, uzreiz pēc Madonā aizvadītā minirallija, svētdien, 7. jūnijā dosies uz Gulbeni, lai startētu rallijsprintā „Gulbis”, kurš šogad notiks jau 41. reizi. Tajā pašā laikā B. Klipa startēs autokrosā, Lietuvā – sacensību sākums plkst. 11:00.

„LMT Autosporta Akadēmijas” daiļā dzimuma pārstāve B. Klipa: „Esmu ieguldījusi daudz darba, lai sasniegtu vēlamos rezultātus un ar pārliecību varētu startēt sacensībās. Uzskatu, ka treniņos ar bagiju esmu paveikusi visu, kas manos spēkos - sacensībās visam ir jābūt vislabākajā kārtībā. „Pro Kart” kartingu sacīkstēm treniņu sesija vēl turpinās, taču domāju, ka startam būšu sagatavojusies pienācīgi. Divi starti vienā nedēļas nogalē ir daudz, bet manī mīt pilnīgs miers, jo smags darbs vienmēr atmaksājas! Zinu, ka visam ir jābūt kārtībā. Tiekamies Madonā!”

Neierastā spēkratā šonedēļ trasē būs redzams „LMT Autosporta Akadēmijas” pilots M. Sesks – pēc startiem ar Honda Civic sporta automašīnu, sportists sēdīsies pie Ford Fiesta stūres.

„Esmu gatavs pienācīgi startēt gan rallijsprintā, gan minirallijā. Trasē došos ar Ford Fiesta automašīnu, tāpēc, pēc vairākām tehniskām neveiksmēm aizvadītajos rallijos, šoreiz par tehniku esmu drošs. Skola ir beigusies, un eksāmeni nokārtoti – varu sevi pilnīgi veltīt sportam. Kopā ar savu stūrmani Māri Kulšu esam aizvadījuši vairākus treniņus, kurus vēl turpināsim tuvākajās dienās. Ar nepacietību gaidu sacensības, jo ļoti gribās braukt,” stāsta M. Sesks.

Visiem jaunumiem par komandas gaitām „SATA Rallye Açores”, „Pro Kart”, „Madona 2015”, „Gulbis 2015” un autokrosā Vilkiču trasē varēs sekot līdzi „LMT Autosporta Akadēmijas” twitter kontā @Auto_Akademija, kā arī Facebook lapāfacebook.com/AutosportaAkademija. Tāpat mājas lapā www.autoakademija.lv pēc katras sacīkšu dienas būs iespēja atrast sacensību apskatus.

Mārtiņš Jātnieks, LMT Autosporta Akadēmija