16.05 - 17.05.2015

Jaunumi

  • 02-06-2015 11:04

    „LMT Autosporta Akadēmijas” ekipāža startēs ERČ Portugālē

    Jau šajā nedēļas nogalē, no 4. līdz 6. Jūnijam, Azoru salās, Portugālē, norisināsies ceturtais Eiropas rallija čempionāta posms - „SATA Rallye Açores”, kurā startēs arī „LMT Autosporta Akadēmijas” rallija komandas ekipāža Emīls Blūms / Reinis Vilsons.

Ceturtdien, 4. jūnijā, plkst. 15:45 ar svinīgu ceremoniju Ponta Delgada pilsētā notiks rallija oficiālā atklāšana, bet uzreiz pēc tās sportisti dosies uz pirmajiem sacīkšu ātrumposmiem - pirmajā rallija dienā braucējiem būs jāaizvada trīs ātrumposmi. „LMT Autosporta Akadēmijas” sportistiem piešķirts 37. starta numurs.

Interesanti, ka šajā rallijā „LMT Autosporta Akadēmijas” ekipāža nebūs vienīgie Latvijas pārstāvji - Azoru salu trasēs E. Blūms cīnīsies arī ar pašmāju čempionu R.Sirmaci.

„LMT Autosporta Akadēmijas” pilots pirms nozīmīgā notikuma ir pozitīvi noskaņots un uz Azoru salām dodas apņēmības pilns šo ralliju finišēt. E. Blūms: „Gatavojoties sacīkstēm, esmu noskatījies vairākus video ierakstus no aizvadīto gadu Azoru salu rallijiem, un secinājums ir viens – par uzvarētāju varēs saukt ikvienu, kurš vispār tiks līdz finišam! Ceļi ir ļoti šauri un bīstami. Latvijā, manuprāt, nekur nav tik šauru ceļu. Īsi pirms došanās ceļā, tepat Latvijā vēl aizvadīju treniņus kopā ar savu stūrmani - centāmies sameklēt visšaurākos un viltīgākos ceļus un tur sastādīt pēc iespējas precīzāku stenogrammu, lai maksimāli izslēgtu iespēju pieļaut kādu kļūdu, rakstot stenogrammu jau Azoru salu ceļos,” komentē E.Blūms.

„Pēc Talsu rallija bija daudz vielas pārdomām. Bija jāizanalizē iegūtā pieredze, lai saprastu, kāpēc rezultāts nebija tāds, kā plānots. Tagad jūtos gatavs sacensībām. Pirms došanās ceļā ir patīkams uztraukums, bet uzskatu, ka tas ir tikai normāli, jo šis rallijs būs liels solis uz priekšu manā sportista karjerā. Esmu apņēmības pilns sasniegt šī sarežģītā rallija finišu! Gribu pateikties arī „LMT Autosporta Akadēmijas” komandai par iespēju startēt tāda mēroga rallijā,” stāsta E.Blūms.

Kopumā trīs dienu garumā „SATA Rallye Açores” dalībniekiem šaurajos un līkumainajos Azoru salu ceļos būs jāaizvada 17 ātrumposmi, ar kopējo trases garumu 216,61 km.

Visiem jaunumiem par komandas sportistu gaitām „SATA Rallye Açores” varēs sekot līdzi „LMT Autosporta Akadēmijas” twitter kontā @Auto_Akademija, kā arī Facebook lapāfacebook.com/AutosportaAkademija. Tāpat mājas lapā www.autoakademija.lv pēc katras sacīkšu dienas būs iespēja atrast pilnos sacensību apskatus.

Mārtiņš Jātnieks, LMT Autosporta Akadēmija