22.02 - 23.02.2014

Jaunumi

  • 14-02-2014 12:01

    “LMT Autosporta Akadēmijas” ekipāža Kristaps Feldmanis / Andris Velme startēs Igaunijas rallija čempionāta pirmajā posmā

    Svētdien, 16. februārī, Viru pilsētā Igaunijā norisināsies Igaunijas rallija čempionāta 1. posms - “Võrumaa Winter rally 2014”. Sacensībās piedalīsies arī “LMT Autosporta Akadēmijas” rallija komandas duets Kristaps Feldmanis / Andris Velme. Kopumā sacīkstēs startēs 67 ekipāžas no 6 valstīm.

„LMT Autosporta Akadēmijas” sportistu pārstāvētajā 2WD klasē sacentīsies 19 ekipāžas. K. Feldmaņa spēcīgākie konkurenti būs divi 2013.gada pasaules junioru rallija čempionāta sportisti - igaunis Sanders Pērns un soms Niko-Peka Niemienens. Tāpat konkurenci sastādīs vēl viens Igaunijas sportists Rainers Rohtmets, kā arī jaunais un talantīgais viņa tautietis Rasmuss Ūstlunds.

“LMT Autosporta Akadēmijas” sportista K. Feldmaņa mērķis šajā rallijā ir pienācīgi sagatavoties nākošajā nedēļā gaidāmajām sacīkstēm - rallijam “Sarma”.

K. Feldmanis: “Esmu uztraucies par laikapstākļiem. Gribu aizvadīt pilnvērtīgu sacīksti, nevis nemitīgi uztrukties par ceļa segumu un riepām. Uzklausot treneri, esmu ieviesis nianses savā stenogrammā, tāpēc šajā rallijā mērķis ir saprast, ko tās maina manā braukšanā un rezultātā, lai būtu skaidrs, ko no visa izmantot rallijā “Sarma”, un pie kā vēl būs jāpiestrādā. Protams, centīšos būt ātrs un tāpat cīnīšos par “savu vietu zem saules”!”.

“Võrumaa Winter rally 2014” oficiālais starts paredzēts 16. februārī, plkst. 8:30, Viru pilsētā. Sportistiem būs jāaizvada astoņi ātrumposmi ar kopējo trases garumu 105,07 km. “LMT Autosporta Akadēmijas” sportisti K. Feldmanis / A. Velme startēs ar 23. numuru.

Vairāk informācijas par „LMT Autosporta Akadēmiju” meklējiet mājas lapā www.autoakademija.lv. Tāpat aicinām sekot „LMT Autosporta Akadēmijai” arī sociālajos tīklos – Twitter kontā @Auto_Akademija, Instagram Auto_Akademija, draugiem.lv/auto_akademija, facebook.com/AutosportaAkademija un youtube.com/user/OkartesAutoAkademija.

„LMT Autosporta Akadēmijas” ģenerālsponsors ir „Latvijas Mobilais Telefons”. Projektu atbalsta arī „If Apdrošināšana” un „Samsung”. Sporta riepas piegādā „Pirelli”. Sporta mašīnas ar eļļu un smērvielām apgādā „Motul”. Tehnisko atbalstu nodrošina „AMP Motorsport” un „Chiptuning.lv”. Fiziskās sagatavotības treniņus sportisti veic "Vingruma Klubā". PR atbalstu un mediju apmācības nodrošina „Baltijas Komunikāciju Centrs”. Mediju sadarbības partneri – „Go4Speed” un „Ātruma Cilts”.

Diāna Nagle.