02.07-03.07.2022

Jaunumi

Mārtiņš Sesks: “Esam priecīgi ERC Liepājas posmā startēt ar augstākas klases – Rally 2 tehniku. Tā ir iespēja gan sevi pierādīt un pakāpties augstāk, gan pārbaudīt, vai līdzšinējās ERC Open klases uzvaras un augstie rezultāti atbilst patiesībai, kad jācīnās ar tādiem braucējiem kā Haidens Padons un Efrens Larena. Katrā ziņā augstu novērtējam MRF atbalstu ar riepām un sadarbību ar Sports Racing Technologies (SRT). Tas būs lielisks piedzīvojums!”

 

Seskam šis nav pirmais starts ar jaudīgo R5 jeb tagad Rally 2 grupas auto. Kā balvu par 2018.gadā izcīnīto FIA Eiropas junioru rallija čempiona titulu U27 klasē, Sesks saņēma iespēju divos ERC posmos startēt ar pilnpiedziņas Škoda Fabia R5. Tieši Liepājā, debitējot ar Škoda Fabia R5 kopā ar agrāko stūrmani Krišjāni Cauni, 2019. gadā Sesks izcīnīja augsto trešo vietu sacensību kopvērtējumā.      

Pirms starta mājas rallijā Sesks / Francis aizvadīs vairāku dienu testus, lai sacensībās demonstrētu labāko iespējamo sniegumu pie SRT Škoda Fabia Rally 2 EVO stūres.

 

Šajā sezonā liepājnieku ekipāža ir startējusi trijos no četriem ERC posmiem, pārliecinoši dominējot ERC Open klasē ar Proracing sagatavoto Škoda Fabia Rally2-Kit. Pēc starta Tet Rally Liepāja, komandai jāveic vēl trīs Eiropas rallija čempionāta posmi.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Tet Rally Liepāja iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Talsu novads. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Ramirent un SC Grupa/Eurovia, sadarbības partnerim Magnetic Latvia, oficiālajai auto nomai Sixt, kā arī atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs un Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri Kurzemes Radio, MVP, Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par ieguldījumu visiem Tet Rally Liepāja draugiem Baltic Taxi, EL Networks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, Red Bull, SignTech, Sportland un Törley. Tet Rally Liepāja palīdz īstenot Dienvidkurzemes novads un Latvijas Automobiļu federācija.