Sezona: 2020
14.08-16.08.2020
pēc 8 d.

Jaunumi

“Ņemot vērā situāciju sporta pasaulē, esam lepni un gandarīti, ka ne vien turpinām sadarbību ar Rally Liepāja organizētājiem, bet arī paplašinām Eiropas rallija čempionāta programmu piedāvājumu TV6 kanālā. Šogad ne tikai translēsim visu sešu posmu apskatus, bet piedāvāsim arī ERC žurnālu kā papildus vērtību TV6 kanālā,” TV6 sporta raidījumu producents Toms Circenis.

“Situācija pasaulē šogad nebūt nav bijusi viegla, tāpēc ir prieks, ka varam atgriezties pie rallija vērošanas. Eiropas čempionātā šogad startē īpaši plašs dalībnieku pulks, tai skaitā arī Rally Liepāja uzvarētājs un WRC pilots Kreigs Brīns. Turklāt, notikumus ātrumposmos vēl intriģējošākus padara fakts, ka starpsezonu pārtraukums bijis neierasti garš, un ekipāžām bija jāmeklē dažādi unikāli veidi kā vislabāk sagatavoties startam,”Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsēta – Liepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Neste, Pafbet Score, Ramirent un SC Grupa, auto nomas partnerim Sixt, kā arī atbalstītājiem Canon Business Center - IB Serviss, Liepājas Olimpiskais Centrs, Pafbet un Swecon. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu medijs DELFI un mediju partneri JCDecaux Latvija, Kurzemes Vārds, Sporta Avīze, Talsu Vēstis un Zebra. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: Baltic Taxi, Flora, FN Serviss, Fristads, Jānis Pūce, Latvijas Pārtikas Ražotājs, Lofbergs, MB Grupa, Meža Dārzs, Red Bull, SignTech, Sportland un Törley. Rally Liepāja palīdz īstenot Aizputes, Durbes, Grobiņas un Priekules novads. Īpašs paldies Latvijas Automobiļu Federācijai.

Visi jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally, draugiem.lv /lvrally, YouTube /RallyLiepāja un Instagram /lvrally.