Sezona: 2019
25.05-26.05.2019

Jaunumi

 

“Sacensties Eiropā ir mans un komandas vadītāja Hiromi Takedas sapnis jau kopš brīža, kad sākām nodarboties ar ralliju. Pērn Hiromi viesojās vairākās Eiropas valstīs, lai izpētītu ralliju norisi tajās. Nosliecāmies par labu Latvijā notiekošajam Eiropas čempionāta posmam. Tas būs labs pirmais solis no dažādiem aspektiem – atrašanās vietas, izmaksām, valodas un viesmīlības,” skaidro Futoši Murase, kurš līdz šim savu karjeru veidojis caur sacensībām dzimtajā Japānā, kā arī Amerikas Savienotajās Valstīs.

“Baltic Motorsport Promotion (BMP) koordinē mūsu rallija izaicinājumus Eiropas čempionātā. Viņi mūs iepazīstināja ar Edgaru Svenci. Amerikā guvām pieredzi un sapratām, ka, startējot ārzemēs, ir nepieciešama palīdzība no vietējiem. Esam pārliecināti, ka tik pieredzējuša stūrmaņa piesaiste ir labākais lēmums.”

Par savu mērķi savās pirmajā rallijā Eiropā Futoši Murase uzstādījis finiša estakādes sasniegšanu. Uz starta Murases un Svenča ekipāža stāsies ar Ford Fiesta R2 automašīnu. “Man patīk braukt ar vieglām sacīkšu mašīnām. Pirms tam esmu braucis ar priekšpiedziņas spēkratiem, tādēļ nevaru teikt neko sliktu. Šī gan būs pirmā reize pie R2 mašīnas stūres, tādēļ testos nāksies pielāgot savu braukšanas stilu.”

Lai gan Murase veiks tālu ceļu no dzimtās Japānas, viss tiek darīts viena mērķa vārda. “Man ir ļoti saspringta programma. Ierodamies šeit otrdien, bet jau pirmdienā dodos prom, tādēļ viss fokuss ir uz ralliju. Taču papildus tam ceru ieraudzīt arī pašu Latviju – cilvēkus, ēdienu, ainavas... Esmu sajūsmināts un ceru parādīt Japānas rallija sabiedrībai, cik Latvija ir brīnišķīga.”

Ieejas biļetes uz FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Rally Liepāja meklē Biļešu Serviss tirdzniecības vietās. Tikmēr jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally, draugiem.lv /lvrally, YouTube /RallyLiepāja un Instagram /lvrally.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsētaLiepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Neste, Ramirent un SC Grupa, auto nomas partnerim Sixt, kā arī atbalstītājiem Canon Business Center - IB Serviss, Liepājas Olimpiskais Centrs, Liepājas Speciālās Ekonomiskās Zonas Pārvalde, Pafbet Score un Swecon. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu medijs DELFI un mediju partneri Go4Speed, JCDecaux Latvija, Kurzemes Vārds, Talsu Vēstis un Zebra. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: adGuru, Baltic Taxi, Dardedze, Flora, FN Serviss, Fristads, Jānis Pūce, Latvijas Pārtikas Ražotājs, Lofbergs, Meža Dārzs, Narvesen, Red Bull, Red Sun Buffet, Scan-Plast, SignTech, Sportland, TN Kurzeme un Törley. Rally Liepāja palīdz īstenot Aizputes, Durbes, Priekules, Skrundas un Vaiņodes novads. Īpašs paldies Latvijas Automobiļu Federācijai. Rally Liepāja rīko RA EVENTS un Ātruma festivāls Kurzeme.

Jaunumi Tviterī: