Sezona: 2016
23.01 - 24.01.2016

Jaunumi

Rallijsprinta dalībnieki startēs svētdien, 24.janvārī un sacentīsies 6 ātrumposmos, kuru kopējais garums būs gandrīz 75 km.

Latvijas rallijsprinta 1600 ieskaitē pāstāvētas būs divas ekipāžas: Kaspars un Zintis Koli, kā arī Aigars Berkolds/Kaspars Ozers.

2WD open klases konkurencē Gulbenes ceļos cīnīsies Zigurds Kalniņš/Renārs Salaks, kuriem savas klases ietvaros būs jāsacenšas ar Armandu Alksni/Armandu Pārupi, kā arī Kalvi Blūmu/Jurgi Meisteru un Uldi Lepiksonu/Artūru Brūnu.

Savas otrās sacensības „Sarmā” aizvadīs arī šīgada rallijsprinta jaunpienācēji Aleksandrs Jakovļevs/Valerijs Maslovs (2WD Open) un Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte (4WD).

„Sarmā” redzēsim rallijsprinta čempionāta 4WD klasē patreiz ātrākos Mareku Švarcu-Švampānu/ Armandu Lūkinu, Intu Jeršovu/ Gintu Bērzi un Miku Neško/Mārtiņu Briedi, tāpat gulbenieši noteikti jutīs līdzi pašmāju ekipāžai Edgars Piļka/Igors Sidorovs.

Arī „Sarmā” uz starta būs šīgada rallijsprinta čempionāta pirmā posma ātrākās 4WD Open klases ekipāžas Ronalds Baldiņš/Ingars Sakne un Dmitrijs Feofanovs/Normunds Kokins.

Šajā klasē startēs arī Ingus Pantelis/Mārtiņš Blūmentāls un Ingus Eislers/Mārtiņš Tūters.

Dace Janova, LAF SAK preses sekretāre. Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Jaunumi Tviterī: