Rally logo
Sezona: 2012
24.08 - 25.08.2012

Jaunumi

  • 25-08-2012 02:15

    Pēc "Rallija Kurzeme 2012” pirmā dienas labākais no OKartes Autosporta Akademijas – Ralfs Sirmacis

    Ātruma festivālā – Rallijā „Kurzeme” – beigusies sacensību pirmā diena. Pēc veiktajiem pieciem rallija ātrumposmiem „OKartes Autosporta Akadēmijas rallija komandas” ekipāžas ieņem otro, trešo un piekto vietu vienas ass piedziņas kategorijā. Labākā no trijotnes pagaidām ir Ralfa Sirmača / Māra Kulša ekipāža, kas ieņem otro vietu. Labāko pieciniekā ir vēl divas zaļās Ford Fiesta automašīnas.

Sacensību pirmās dienas pārsteigums 2WD kategorijā bija Krievijas sportista Dmitrija Mjačina ekipāža. Viņi bija pārliecinoši ātrākie, dienas beigās savus tuvākos sekotājus Ralfu Sirmaci / Māri Kulšu apsteidzot par 18,88 sekundēm. 7,28 sekundes lēnāk pirmos piecus ātrumposmus veica cita „OKartes Autosporta Akadēmijas rallija komandas” ekipāža Mārcis Ķenavs / Armands Ķenavs. Jāatzīmē, ka Ķenavu ekipāžai nepadevās pēdējais ātrumposms (tas bija jāveic tumsā) – pirms šī „dopa” Mārcis bija divas sekundes priekšā Sirmacim, bet dienu noslēdza trešajā vietā no 2WD mašīnām.

Stabilu sniegumu demonstrēja trešā „OKartes Autosporta Akadēmijas rallija komandas” ekipāža Kārlis Nebars / Gundars Berķis, dienu pabeidzot 32,48 sekundes aiz Dmitrija Mjačina un 13,60 sekundes aiz Ralfa Sirmača. Tomēr šim rezultātam tika pieplusots 10 sekunžu laika sods par novēlotu ierašanos uz laika kontroli, kā rezultātā šobrīd Kārlis no līdera atpaliek jau 42,48 sekundes. Nopelnītā soda dēļ Kārlis no ceturtās vietas vienas ass piedziņas kategorijā atkrita uz piekto, garām palaižot Emīlu Blūmu / Ilmāru Vecgaili. Starp citu, Blūms piedalās 2012.gada OKartes Autosporta Akadēmijā, cīnoties par iespēju startēt ar Ford Fiesta R2 automašīnu 2013.gada Latvijas čempionātā autorallijā. Lieliskais sniegums rallija „Kurzeme” pirmajā dienā noteikti tiks ievērots no Okartes Autosporta Akadēmijas žūrijas puses!

„Ekipāžas parādīja stabilu sniegumu, un par to esmu ļoti apmierināts. Katram jaunietim šajā rallijā ir savi uzdevumi, ar kuriem viņi lieliski tika garām pirmajā sacensību dienā. Žēl par Nebara ekipāžas kļūdu laika kontrolē, kas izmaksāja viņiem 10 sekundes, bet tā rallijā gadās,” pirmo rallija „Kurzeme” dienu komentē „OKartes Autosporta Akadēmijas rallija komandas” vadītājs Dainars Dambergs. „Tāpat par ļoti labu uzskatu mūsu projekta dalībnieka Emīla Blūma sniegumu – viņš jau šobrīd sastāda labu konkurenci „OKartes Autosporta Akadēmijas rallija komandai” neskatoties uz savu mazo rallija sacensību pieredzi!”

Rītdien rallijs „Kurzeme” turpinās – sportistiem vēl jāveic seši ātrumposmi ar kopējo garumu 61,31 km.

OKartes Autsporta Akadēmijas galvenais sponsors ir OKarte. Projektu atbalsta arī If Apdrošināšana un Ford. OKartes Autosporta Akadēmijas rallija komandai sporta riepas nodrošina Kumho. Labvēļi ir arī Latvijas Automobiļu federācija un Fiesta R2 dīleris Baltic Motorsport Promotion. Tehnisko atbalstu nodrošina Chiptuning.lv, informatīvi palīdz Ātruma Cilts, Go4Speed.lv un Radio 101 Rūc.

Mārtiņš Dzenītis, „OKartes Autosporta Akadēmijas” preses sekretārs. Foto: Rihards Baumanis, www.go4speed.lv

Jaunumi Tviterī: