Sezona: 2020
14.08-16.08.2020

Jaunumi

“Vērīgākie rallija līdzjutēji būs pamanījuši, ka šodien publiskotajā 2019. gada Latvijas rallija čempionāta provizoriskajā kalendārā nav iekļauts Rally Talsi. Saliekot to kopā ar pagājušajā nedēļā izskanējušo ziņu, ka Eiropas rallija čempionāta posms notiks maija beigās – varu apstiprināt, ka RA Events rīkotās rallija sacensības nākamgad piedzīvos vērienīgas izmaiņas.

2019. gadā esam paredzējuši Latvijā sarīkot unikālu Eiropas čempionāta posmu – tā “bāzes” vieta joprojām atradīsies vēju pilsētā Liepājā, bet ātrumposmu maršruts būs daudz plašāks kā ierasts līdz šim – pirmie autorallija ātrumposmi paredzēti Talsu novadā, kam sekos Kurzemes reģiona labākie rallija ātrumposmi, līdz ekipāžas atgriezīsies Liepājas pusē, kur norisināsies noslēdzošie ātrumposmi.

Mūsu nākamā gada vīzija un plāns ir unikāls un iepriekš vēl nedarīts. Mūsu priekšā būs daudz izaicinājumi, bet ja no tiem baidītos, Latvijā nebūtu nedz FIA Eiropas čempionāta posma, nedz FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma. Tanī pat laikā mūs iedrošina mūsu partneri – Eurosport Events, Latvijas Automobiļu federācija, Liepājas dome un Talsu dome, kuri devuši konceptuālu atbalstu un strādās ar mums, lai šo ideju īstenotu. Ļoti ceru, ka arī citi rallija draugi atbalstīs mūs šajā kopīgajā piedzīvojumā, sarīkot Eiropas čempionāta posmu vēl nepieredzētā mērogā un kvalitātē!”RA Events direktors Raimonds Strokšs.

###

Vairāk: Jānis Unbedahts, Mediju sekretārs, RA EVENTS, +371 2655 7801, janis@raevents.lv