Sezona: 2012
22.09.2012

Jaunumi

  • 14-09-2012 14:36

    Rallijsprintā „Viduslatvija 2012” piedalīsies Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals

    Rallijsprinta „Viduslatvija 2012” organizatori saņēmuši apstiprinājumu, ka 22. septembrī gaidāmajās rallijsprinta sacensībās Jēkabpilī un Salas novadā piedalīsies LMT rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals.

Šodien, 14. septembrī, notika preses konference, kurā plassaziņas līdzekļi tika informēti par 22. septembrī notiekošajiem „Motoru svētkiem 2012”, kas apvienos trīs sacensības: rallijsprintu „Viduslatvija 2012”, LR čempionāta posmu ātrumlaivu sacensībās un Krievijas čempionāta posmu rallijreidā apvidus automašīnām.

Jēkabpils pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs uzsvēra, ka Jēkabpils ir ar senām autosporta tradīcijām, aug arī jaunie čempioni un pilsētai ir svarīgi to atbalstīt.

Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Dainis Līcis, kurš pats ir kaislīgs autofans, atzīmēja, ka pasākums ir ne tikai sportistiem, bet visiem iedzīvotājiem, kuriem būs iespēja izmēģināt dažādas interesantas atrakcijas, kā, piemēram – sporta auto simulatoru un segway.

Rallijsprinta „Viduslatvija 2012” sacensību direktors Ainars Vasilis norādīja, ka izdevies veiksmīgi apvienot trīs dažādas sacensības vienā dienā, kas būs interesanti gan pilsētniekiem, gan Jēkabpils viesiem.

Autosportists Mārtiņš Svilis, kurš tāpat piedalīsies rallijsprintā „Viduslatvija 2012” atzīmēja, ka ātrumposmi būs ļoti interesanti sportistiem un saistoši arī skatītājiem. Būs gan asi un atpalaļejoši līkumi, gan tramplīns pilsētas ātrumposmā.

Savukārt Raimonds Elbakjans, kas ir sacensību „Riga Baja” galvenais organizators, norādīja uz sekmīgo Krievijas čempionāta rallijreidā posma organizēšanu, piesaistot vairāk nekā 20 ekipāžas, no kurām puse piedalās prestižajā ”Dakāras rallijreidā.”

Atgādinām, ka „Motoru svētki 2012” norisināsies sestdien, 22. septembrī, Jēkabpilī, Krustpils novadā un Salas novadā. Pasākumu programma jau no pulksten 11.00.

Vairāk:
www.motorusvetki.lv
draugiem.lv/viduslatvija2012
www.lrc.lv
twitter: @motorusvetki

„Motoru svētku 2012” ģenerālsponsors - apdrošināšanas akciju sabiedrība „Balva”.

Organizē: Biedrība „SKN Sports” un Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

Mūsu atbalstītāji: Krustpils novada pašvaldība, Salas novada pašvaldība, Aidava, Statoil, DLLA, Ošukalns, Marteks Auto, Ošukalns celtniecība, Ak Optimus, Latgran, Dižmežs, Yausa, Motul, Sedumi, Selko īpašumi, Jēkabpils Sporta centrs, Jēkabpils pakalpojumi, Jēkabpils PMK, Doma 98, Niko Loto, GJ grupa, Jēkabpils Jauniešu dome.

Informatīvie atbalstītaji: laikraksts „Jaunais Vēstnesis”, Radio 1, 4rati.lv, go4speed.lv, lrc.lv, Jekabpils-jauniesi.lv.

Liāna Pudule:Indāne "Motoru svētki 2012" preses sekretāre
Foto: Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals, autors:go4speed.lv
Foto: Preses konferences dalībnieki, no kreisās: "Riga Baja" galvenais sacensību organizators Raimonds Elbakjans, autosportists Mārtiņš Svilis, rallijsprinta "Viduslatvija 2012" sacensību direktors Ainars Vasilis, Jēkabpils pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs, Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Dainis Līcis un rallijsprinta "Viduslatvija 2012" preses sekretāre Liāna Pudule - Indāne.

Jaunumi Tviterī: