Sezona: 2013
08.06.2013

Jaunumi

  • 09-06-2013 14:45

    Ar Mārtiņa Sviļa/Ivo Pūķa uzvaru finišējis rallijsprints „Gulbis 2013”

    Vakar, 8.jūnijā, Cesvaines puses ceļos norisinājās rallijsprints „Gulbis 2013”, Latvijas rallijsprinta čempionāta un kausa izcīņas 4.posms.

No 44 startējušajām ekipāžām absolūti ātrākie visos 5 ātrumposmos bija Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis (4 WD Open). Otrie šajā klasē Elvis Hermanis un Gatis Veilands, bet pjedestāla trešais pakāpiens brāļiem Edijam un Kārlim Bergmaņiem. Sacensību diemžēl nefinišēja Jānis Dūcis/Guntis Kampe, kuri 4.ātrumposmā bija spiesti izstāties ātrumkārbas defekta dēļ.

Skatītājus priecēja Andis Neikšāns ar Aivi Aizsilnieku, kuri pirmo reizi devās ātrumposmos ar BMW M3 automašīnu, šī ekipāža arī 2 WD Open klases uzvarētāji. Otrā vieta klasē Okartes Autosporta pilotam Ralfam Sirmacim. Patīkami pārsteidza Jānis Krickis ar stūrmani Ģirtu Mančinski – 16 gadīgais pilots finišēja trešais klasē un 14.kopvērtējumā.

Rallijsprinta 4 WD ieskaitē savas čempionāta līderpozīcijas turpināja apstiprināt Edgars Enkurs/Ainars Jankovičs, aiz viņiem Kārlis Nebars un Gundars Berķis, trešā vieta Intam Jeršovam/Gintam Bērzem.

1600 klasē „Gulbī” pirmie Jānis Cielēns/Salvis Rambols, otrie Mārcis Strautiņš/Guntis Mūrnieks. Trešie savā ieskates klasē Toms Binde ar Kristapu Daģi.

Rallijsprints „Gulbis 2013” bija debijas sacīkstes 13 gadus jaunajam pazīstamā somu pilota Harija Rovanperas dēlam Kallem – viņš finišēja 22 absolūti un vienpadsmitais 2WD Open klasē.

Komandu vērtējumā uzvarētāju kausu saņēma RJ Team.lv, otrā vieta Panda Racing, trešie – Auto-Moto komanda.

Visi rallijsprinta „Gulbis 2013” rezultāti – www.autorally.lv.

Rallijsprintu „Gulbis 2012” organizēja SIA “Gulbenes AUTO-MOTO” ar Cesvaines novada domes, Gulbenes novada pašvaldības, SIA Sendija, SIA Kopa, Vītola izdevniecības un SKN Sports atbalstu.

Sacensību informatīvie atbalstītāji – 4rati.lv, Dzirkstele , AutoEuro.

Dace Janova, rallijsprinta „Gulbis 2013” preses sekretāre. Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Jaunumi Tviterī: