Sezona: 2013
08.06.2013

Jaunumi

  • 23-05-2013 18:37

    Aicinām ciemos 8.jūnijā – rallijsprinta „Gulbis” 39.dzimšanas dienā!

    Rallijsprinta „Gulbja ” 39.dzimšanas dienas svinības notiks Cesvaines puses ceļos 8.jūnijā un tiks atzīmētas ar kompaktu vienas dienas pasākums – no rīta trases pieraksts, plkst.14:00 starts un jau pēc trīsarpus stundām un 45 kilometriem piecos ātrumposmos pirmā automašīna tiks gaidīta finišā Cesvaines parkā.

„Gulbis” šogad būs LR 2013.gada atklātā Čempionāta rallijsprintā individuālajā un komandu ieskaitē 4.posms.

Rallijsprinta „Gulbis 2013” dalībnieki var sākt pieteikties sacensībai. Pieteikšanās notiek un pārējie rallijsprinta dokumenti atrodami www.autorally.lv.

Cesvaines puses ceļi, kuros, atšķirībā no pagājušā gada, būs izveidots arī jauns ātrumposms un nedaudz mainīta arī pārējā” trase, gaidīs ne tikai rallijsprinta čempionāta dalībniekus, bet arī „lielā”rallija ekipāžas.

Pieteikumu sarakstā jau redzams pagājušā gada „Gulbja” uzvarētāja Mārtiņa Sviļa ekipāžas vārds, tiek gaidīti vēl vairāki zināmu sportistu pieteikumi un arī dažs labs pārsteigums.

Piedalīšanās rallijsprintā „Gulbis 2013” ir lieliska iespēja samazināt lielo pārtraukumu Latvijas rallija vasarā, kas pēc pagājušās nedēļas nogalē notikušā Rally Talsi turpināsies līdz pat Latvijas rallija čempionāta posmam Igaunijā jūlija vidū!

Rallijsprintu „Gulbis 2012” organizē SIA "Gulbenes AUTO-MOTO", atbalsta Dzirkstele, Gulbenes novada pašvaldība un Cesvaines novada dome.

Informatīvie atbalstītāji – 4rati.lv un Dzirkstele.

Dace Janova, Rallijsprinta „Gulbis 2013” preses sekretāre. Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Jaunumi Tviterī: