Sezona: 2012
30.06.2012

Jaunumi

  • 27-06-2012 13:00

    „ABN autosports” komanda priecājas par paredzamo cīņu rallijsprintā „Gulbis 2012”

    Pēc pāris dienām Cesvaines pusi ar motoru rūkoņu pieskandinās rallijsprints „Gulbis 2012”. Tas būs Latvijas rallijsprinta čempionāta 5.posms un Igaunijas sportistiem trešais „E-Cup” kausa izcīņas posms.

Arī ANB autosporta komanda ir pieteikusi dalību šajā sacensībā. Komandu pārstāvēs Atis Bruņinieks un Agnese Ozoliņa, viņi startēs 2WD Open klasē ar Lada Samara. Diemžēl laika trūkuma dēļ otras komandas ekipāžas - Naura Bruņinieka un Edgara Grīna automašīnu nevarēja paspēt pienācīgi sagatavot sacensībām, tāpēc šoreiz viņi pildīs drošības ekipāžas funkcijas.

Visas ar sacensībām saistītās norises tiks aizvadītas vienā dienā. Sestdienas rītā sportisti veiks tehnisko komisiju un trases pierakstīšanu, bet rallijsprinta starts tiks dots plkst. 14:30 Cesvaines pils teritorijā. Šogad ”Gulbī” varēsim vērot ļoti kuplu un spēcīgu dalībnieku starta sarakstu. 2WD Open klasi pārstāvēs veselas 34.ekipāžas, tajā skaitā Vorobjovs, Sirmacis, Berķis un Ahu.

Pilots Atis Bruņinieks komentē: „Mūs esam tikai priecīgi par lielo konkurenci un tas nozīmē to, ka nevienā brīdī nevarēsim atslābt, jo konkurenti ir patiešām spēcīgi. Esam gatavi spraigai cīņai, tomēr visvairāk priecē tas, ka beidzot esam sastrādājušies ar Agnesi un nu jau braucam kā komanda.”

Šobrīd rallijsprinta čempionāta 2WD Open klasē līderis ir K.Brencis/A.Ziemelis ar 28 punktiem, pēc viņa seko R.Sirmacis/ M.Kulšs ar 24,5 punktiem, trešo vietu ar vienādu 22 punktu skaitu dala Ģ.Torgans un V.Tilgass. Atis ar Agnesi dažādu apstākļu sakritību dēļ ar 17 punktiem ierindojas piektajā vietā. Cīņa par ieskaites punktiem būs ļoti sīva un pēc šīm sacensībām noteikti būs vērojamas izmaiņas kopvērtējuma tabulās.

Plašāka informācija par sacensībām ir pieejama www.4rati.lv un www.autorally.lv.

Info: ANB Autosports. Foto: Dace Janova, www.4rati.lv