Sezona: 2012
30.06.2012

Jaunumi

  • 14-06-2012 21:42

    Rallijsprints „Gulbis” šogad 30.jūnijā Cesvaines pusē

    Ja līdz šim rallijsprints „Gulbis” ir asociējies ar tikai ar Gulbeni un tās apkārtnes ceļiem, tad šogad sacensības ir pārcēlušās uz Cesvaini un notiks 30.jūnijā.

Dažas „Gulbja” ātrumposmu vietas sportistiem būs pazīstamas no ziemas rallija „Sarma” un pirms nedēļas notikušā Madonas rallija, bet visā garumā šī gada rallijsprinta ātrumposmi šādi vēl nekad nav braukti.

„Gulbis 2012” būs ne tikai Latvijas rallijsprinta čempionāta 5. posms, bet arī Igaunijas „E-cup” kausa izcīņas 3. posms, tādēļ uz starta bez Latvijas sportistiem tiek plānotas vēl apmēram 20 ekipāžas no Igaunijas.

Tā kā divas nedēļas vēlāk Dienvidigaunijā notiek auto24 Rally Estonia, kas šogad ir arī Latvijas rallija čempionāta posms, nav šaubu, ka rallijsprintu kā labu treniņu izmantos arī vairāki rallija čempionāta dalībnieki.

Pieteikumu sarakstā redzamas jau sešas Vorobjovs Racing komandas ekipāžas, tostarp arī pats Jānis Vorobjovs, kas skatītājus priecēs, braucot ar BMW markas automašīnu. Startam Cesvainē gatavojas arī Mārtiņa Sviļa/Aivja Aizsilnieka ekipāža.

Rallijsprints ''Gulbis 2012” startēs 30.jūnijā plkst. 14:30 Cesvaines pils teritorijā Parka ielā 8. Sešos ātrumposmos sportistiem būs jānobrauc kopā ap 50 km, sacensību formāts paredz, ka 3 ātrumposmi tiks braukti pa 2 reizēm katrs. Sacensību uzvarētāju apbalvošana - tās pašas dienas vakarā plkst.20:30 pie Cesvaines pils.

Domājot par skatītāju ērtībām, nākamās nedēļas sākumā www.4rati.lv tiks publicētas ātrumposmu kartes. Organizatori paļaujas uz sportistu godprātību un atgādina, ka nesankcionēta iepazīšanās ar rallijsprinta trasi ir aizliegta! Sacensību dokumenti un pieteikušos dalībnieku saraksts atrodami www.autorally.lv.

Rallijsprintu „Gulbis 2012” organizē SIA "Gulbenes AUTO-MOTO", atbalsta SIA Sendija, SIA Kopa, Vītola izdevniecība, Dzirkstele, Gulbenes novada pašvaldība. Īpašs organizatoru paldies par atsaucību Cesvaines novada domei. Informatīvais atbalstītājs – 4rati.lv.

Informāciju sagatavoja:Rallijsprinta „Gulbis 2012” preses sekretāre Dace Janova. Foto: Dace Janova, www.4rati.lv