05.07.2014

Jaunumi

  • 25-06-2014 18:14

    Jau ceturtdien „LMT Autosporta Akadēmijas” sportists R. Sirmacis startēs Polijas WRC

    No 26. līdz 29. Jūnijam, Mikolajki pilsētas apkārtnē, Polijā, norisināsies septītais pasaules rallija čempionāta posms - „LOTOS 71st Rally Poland”, kurā debitēs arī „LMT Autosporta Akadēmijas” rallija komandas ekipāža Ralfs Sirmacis / Māris Kulšs.

Jau ceturtdien, 26. jūnijā, plkst. 16:00 ar svinīgu ceremoniju Mikolajki pilsētā notiks rallija oficiālā atklāšana, bet uzreiz pēc tās sportisti dosies uz pirmajiem sacīkšu ātrumposmiem - pirmajā rallija dienā braucējiem būs jāaizvada trīs ātrumposmi. Pirmā sporta automašīna trasē dosies plkst.16:40. „LMT Autosporta Akadēmijas” sportistiem piešķirts 91. starta numurs.

R.Sirmacis uz Poliju devās jau 22. jūnijā, jo jau sākot no 23. jūnija notiek iepazīšanās ar trasi.

„Esam jau iepazinušies ar vairākiem ātrumposmiem, un secinājums ir viens – šeit viss ir savādāk! Latvijā nekur nav tik šauru un ātru ceļu. Vairāki ātrumposmi jāaizvada pa ceļiem, kas Latvijā pielīdzināmi meža stigai, kurā iebrauktas tikai divas rises, un tas arī viss. Vairākas ātrumposmu vietas ir ļoti bedrainas – lai nesabojātu automašīnu, būs ļoti precīzi jāizvēlas braukšanas trajektorija. Ļoti ceru, ka rallija laikā spīdēs saule, jo lietus gadījumā ceļu segums būs ļoti dubļains un slidens. Kopumā prognozēju, ka rallijs būs sarežģīts un prasīs no manis daudz spēka un izturības! Taču jūtos tam sagatavojies, jo kopā ar „LMT Autosporta Akadēmijas” komandu ir aizvadīti dažādi treniņi, lai es šādu pārbaudījumu spētu veiksmīgi izturēt,” savos pirmajos iespaidos par trasi dalījās R. Sirmacis.

Kopumā trīs dienu garumā „LOTOS 71st Rally Poland” dalībniekiem gan Polijas, gan arī Lietuvas ceļos būs jāaizvada 24 ātrumposmi ar kopējo trases garumu 362,48 km.

Visiem jaunumiem par komandas gaitām „LOTOS 71st Rally Poland” varēs sekot līdzi „LMT Autosporta Akadēmijas” twitter kontā @Auto_Akademija, tāpat mājas lapā www.autoakademija.lv pēc katras sacīkšu dienas būs iespēja atrast pilnos sacensību apskatus.

Aicinām sekot „LMT Autosporta Akadēmijai” arī citos sociālajos tīklos – Instagram Auto_Akademija, facebook.com/AutosportaAkademija un youtube.com/user/OkartesAutoAkademija.

„LMT Autosporta Akadēmijas” ģenerālsponsors ir „Latvijas Mobilais Telefons”. Projektu atbalsta arī „If Apdrošināšana” un „Samsung”. Sporta riepas piegādā „Pirelli”. Sporta mašīnas ar eļļu un smērvielām apgādā „Motul”. Tehnisko atbalstu nodrošina „AMP Motorsport” un „Chiptuning.lv”. Fiziskās sagatavotības treniņus sportisti veic "Vingruma Klubā". PR atbalstu un mediju apmācības nodrošina „Baltijas Komunikāciju Centrs”. Mediju sadarbības partneri – „Go4Speed” un „Ātruma Cilts”.

Diāna Nagle, LMT Autosporta Akadēmija. Foto: Artūrs Igaveņš, ASRT media