Sezona: 2019
18.01-19.01.2019
pēc 34 d.

Dokumenti

Alūksnes pusē notiekoši Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu pirmo posmu kā treniņsacensības pirms pasaules rallija čempionāta (WRC) posma Zviedrijā varētu izmantot ne viena vien spēcīga ekipāža. “Eurolamp World Rally Team” pilots Valērijs Gorbans no Ukrainas uz starta izies ar “Mini John Cooper Works WRC” automašīnu, kas apgādāta ar “BMW” dzinēju. Sportists startēs Igaunijas čempionāta ieskaitē.

Iepriekšējās sezonās Gorbans regulāri piedalījies WRC posmos, arī šogad, kad izdevās izcīnīt otro vietu “WRC Trophy” ieskaitē. Viņa lielāko sasniegumu kontā arī trešā vieta 2012. gada “Production WRC” čempionātā. Labākais rezultāts WRC posmos viņam ir desmitā vieta, kas pērn gūta Meksikā. Pirms vairākiem gadiem Gorbans startējis arī atsevišķos rallijos Latvijā, taču bez lieliem panākumiem.

Šobrīd “Rally Alūksne” pieteikušās aptuveni 20 ekipāžas. Startēs arī viens no ukraiņu ātrākajiem pilotiem Sergijs Potijko, kuram tas būs pirmais starts karjerā ārpus savas dzimtenes. Sportists pirmo reizi brauks ar “Mitsubishi Lancer Evo X”. Sarakstā atrodams arī spēcīgais lietuvietis Martins Samsons, kurš atgriezīsies pie unikālā pilnpiedziņas “BMW M3X” stūres.

Dace Janova, “”Rally  ALūksne 2018” preses sekretāre. Foto: Rallyreportwrc.com.

Jaunumi Tviterī: